Polska Chmura

Sinersio Polska działa na rodzimym rynku zaawansowanych usług IT od 2009 roku. Posiada własny obiekt Data Center zlokalizowany na terenie Parku Technologicznego Interior pod Zieloną Górą. Firma w 2021 roku rozpoczęła także inwestycję w budowę drugiego obiektu, który będzie mógł pełnić funkcję podstawowego lub zapasowego Data Center. Sinersio specjalizuje się w dostarczaniu autorskich rozwiązań chmurowych w modelu IaaS, dedykowanych dla systemów transakcyjnych wysokiej dostępności (ERP, CRM, e-commerce, IoT). Z rozwiązań tych korzystają korporacje, średnie i małe firmy, banki, szpitale i administracja publiczna w całej Polsce, w tym m.in. Eobuwie, Ekoenergetyka, Felix Render Ltd., NASK, Pako Lorente, Sygnity Business Solutions. Otwarte podejście do oczekiwań klientów, poszukiwanie optymalnych funkcjonalnie i ekonomicznie rozwiązań, wreszcie nieprzerwane działanie od dnia uruchomienia obiektu, gwarantują pełną satysfakcję ze współpracy.

Potwierdzeniem najwyższej jakości i standardów usług świadczonych przez Sinersio, są międzynarodowe certyfikaty zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001) oraz zarządzania jakością w organizacji (ISO 9001), a także prestiżowy certyfikat najwyższej klasy dostępności i fizycznych zabezpieczeń (EN 50600 klasy 4). 

Tomasz Stępski, Prezes Zarządu Sinersio Polska

Ciągłość działania, bezpieczeństwo, moc obliczeniowa adekwatna do zapotrzebowania – te elementy cenią nasi klienci. Zalety chmury głośno wybrzmiały szczególnie w obliczu pandemii. Polscy dostawcy swoją jakością i solidnością mogą śmiało konkurować z globalnymi dostawcami. Polska Chmura pozwala wzmocnić pozycję krajowych dostawców oraz szeroko komunikować ich potencjał i przekonywać różne branże, że zaawansowane usługi IT warto oddać w ręce profesjonalnego Data Center

 

 

 

 

 

 

Sinersio Cloud

Cloud

Stworzona przez naszych inżynierów usługa oparta na udostępnianiu mocy obliczeniowej. Kompletne i gotowe do wdrożenia rozwiązanie z gwarantowanym wsparciem technicznym. Ogranicza wysokie koszty inwestycji w sprzęt IT, zapewnia elastyczność przydzielania zasobów do serwerów oraz eliminuje awarie, które występują przy pojedynczych serwerach fizycznych.

 

Odwiedź stronę

Backup i archiwizacja

Usługa TotalBackup jest realizowana w modelu chmurowym. Polega na wykonywaniu kopiizapasowej danych zgromadzonych na różnych nośnikach i przechowywaniu ich w innej lokalizacji niż siedziba firmy. Działa w sposób niezauważalny dla użytkownika. Nie obciąża łącza internetowego i daje pełną kontrolę nad każdym projektem backupu.

Odwiedź stronę

Kolokacja serwerów (hoteling)

Usługa wynajmu przestrzeni w profesjonalnym Data Center. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz optymalne środowisko (stała temperatura, mikroklimat). Gwarantujemy ciągłość dostępu, zasilanie awaryjne, neutralność telekomunikacyjną i najwyższą dbałość o powierzony sprzęt. Nasze profesjonalne podejście potwierdza Certyfikat EN 50600 w najwyższej 4 klasie.

Odwiedź stronę

W strukturach Polskiej Chmury

Tomasz Stępski

Prezes Zarządu Sinersio Polska

Katarzyna Kotowska

Kierownik Biura Zarządu Sinersio Polska

Zapoznaj się z usługami Sinersio

Przejdź do strony