Polska Chmura

Legrand jest globalnym specjalistą w dziedzinie infrastruktury elektrycznej i cyfrowej, oferującym produkty i rozwiązania o wysokiej wartości dodanej, które poprawiają jakość życia poprzez przekształcanie przestrzeni, w których ludzie żyją, pracują i spotykają się. Na całym świecie Grupa pracuje nad ulepszaniem elektrycznej i cyfrowej infrastruktury budynków, pomagając w ich cyfryzacji i zmniejszaniu śladu węglowego. Legrand oferuje rozwiązania dla każdego rodzaju budynków — budynków mieszkalnych, centrów danych, a także przestrzeni i infrastruktury przemysłowej. Wiedza technologiczna Grupy, jej wiodąca pozycja, szerokość i różnorodność oferty, obecność na arenie międzynarodowej oraz siła jej marek sprawiają, że Legrand wyznacza światowe tempo. Obecny w prawie 90 krajach, zatrudniający łącznie ponad 38 200 pracowników, Legrand wygenerował sprzedaż w wysokości prawie 8,3 miliarda Euro w 2022 roku.

Budowa centrum danych wymaga dużej elastyczności i modułowego podejścia w celu dostosowania do zmieniających się potrzeb rynku. Projekty stają się coraz bardziej złożone ze względu na postępującą globalizację. Niezbędne jest wsparcie i pomoc dobrze poinformowanego, godnego zaufania partnera.

Legrand to niezawodny partner z ponad 30-letnim doświadczeniem w centrach danych. Legrand Data Center Solutions dostarcza elastyczne, sprawdzone i skalowalne rozwiązania dla centrów danych. Dzięki wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniom od silnych graczy w dziedzinie centrów danych, takich jak Borri, Compose, Minkels, Modulan, Raritan, Server Technology, Starline, USystems oraz Zucchini, korzystasz z optymalnego czasu działania operacji o znaczeniu krytycznym. Dzięki Geiger, Comeca i Power Control możemy również zapewnić najlepszą obsługę w każdych okolicznościach. Nasz zespół lokalnych specjalistów projektuje i buduje innowacyjne rozwiązania, w tym obudowy, chłodzenie, zasilanie, okablowanie strukturalne i zarządzanie dostępem, aby dokładnie spełnić Twoje wymagania. W ciągu 30 lat tysiące organizacji polegały na naszej wiedzy, wiedząc, że Legrand Data Center Solutions to globalny partner, na którym można polegać. Twój partner kontaktowy Legrand chętnie pomoże, jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji.

Pliki do pobrania

Broszura

Pobierz

Dane kontaktowe

Telefon: +48601876602
Adres email: info@legrand.com.pl

Zapoznaj się z ofertą

Przejdź do strony